Ukazał się nowy numer „Magazynu Teraz Polska”. A w przyszłym roku świętujemy dziesięciolecie!

Wydaliśmy kolejny numer czasopisma Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego – „Magazyn Teraz Polska”. Zachęcamy państwa do lektury.

Podejmujemy w nim temat wyzwań, czasem przekraczających nasze wyobrażenie o granicach ludzkich możliwości (w tekstach o Renacie Kałuży i Andrzeju Bargielu). Mówimy o wielkim artyście i wielkim znawcy oraz miłośniku sztuki, których połączyła niezwykła przyjaźń oparta na szacunku i lojalności (Zdzisław Beksiński i Wiesław Banach). Przedstawiamy sylwetki znakomitych Promotorów Polski wyłonionych przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego w mijającym roku 2021. Prosimy o głos wyjątkowych przedstawicieli świata nauki (profesorowie medycyny Grażyna Rydzewska i Krzysztof Składowski, oraz działający na styku biologii i chemii znakomity uczony, prof. Marcin Poręba). Przyglądamy się również regionom, ale czynimy to przez pryzmaty ich wybitnych przedstawicieli, podejmowanej przez nich działalności intelektualnej i zawodowej (Robert Talarczyk (Śląsk), Adam Wagner (Warszawa), Cezary Obracht-Prondzyński (Kaszuby). Nie mogło oczywiście zabraknąć rozmów z przedsiębiorcami i innowatorami: Januszem Komurkiewiczem z FAKRO, Dawidem Nidzworskim z GeneMe, Pawłem Elbanowskim z StethoMe oraz Grzegorzem Broną z Creotech Instruments SA. O sporcie i idei olimpijskiej w dobie pandemii rozmawiają prawdziwe gwiazdy świata sportu: Robert Korzeniowski, Andrzej Person, Artur Popko, Konrad Niedźwiecki i Tomasz Majewski. A Ryszard Kajzer, prof. warszawskiej ASP, zwycięzca tegorocznego Międzynarodowego Biennale Plakatu w Warszawie opowiada nam o fascynującej sztuce plakatu, a także stworzył okładkę do aktualnego wydania czasopisma. Zaś całość rozpoczyna oczywiście edytorial redaktora naczelnego Krzysztofa Przybyła, który pisze: "Potrzebujemy prawdy!". Wszystkim którzy uświetnili poprzez swój udział łamy naszego czasopisma bardzo dziękujemy!

A w przyszłym roku świętujemy dziesięciolecie! Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami, zachęcamy do lektury obecnego numeru i wydań archiwalnych, dostępnych na naszej stronie w zakładce „Pobierz magazyn”.

Redakcja „Magazynu Teraz Polska”

Czytaj także

Najciekawsze artykuły i wywiady wprost na Twoją skrzynkę pocztową!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: bestplace@bestplaceinstitute.org, telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 94 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.