TOP 11, czyli najpopularniejsze artykuły opublikowane w „Magazynie Teraz Polska” w 2020 roku

Miniony właśnie rok 2020 nie był łatwy, przebiegał pod znakiem pandemii i wynikających z niej rozmaitych perturbacji społecznych i gospodarczych. Mimo tego nie ustawaliśmy w staraniach, aby dostarczać Państwu wysokiej jakości treści – artykułów, wywiadów, reportaży. Przedstawiamy 11 artykułów, które najchętniej czytaliście Państwo w ciągu ostatnich 12 miesięcy i życzymy wszystkiego najlepszego w nowym 2021 roku.

Szczawnica, położona u stóp Pienin i Beskidu Sądeckiego, została obdarowana przez naturę unikalnym mikroklimatem, czystym powietrzem płynącym z gór i lasów modrzewiowych oraz źródłami wód mineralnych, zwanych przez górali szczawami. To właśnie od nich pochodzi nazwa miasta. Zachęcamy do przeczytania artykułu: „Najpiękniejsza na Podhalu”.

Link do artykułu:

https://magazynterazpolska.pl/pl/a/najpiekniejsza-na-podhalu

---------

O zamianie Paryża na Szczawnicę, pracach przy rewitalizacji kurortu oraz o przewadze firm rodzinnych z Heleną Mańkowską rozmawia Kamil Broszko. „Pracujemy jak dobrze naoliwiona maszyna”.

Link do artykułu:

https://magazynterazpolska.pl/pl/a/pracujemy-jak-dobrze-naoliwiona-maszyna

-------------------

REKLAMA

-------------------

Epidemia obnaża różne słabości dzisiejszej polityki, gospodarki czy w ogóle instytucji. Zarazem jednak stanowi szansę na ich pozytywną zmianę. Jest sytuacją kryzysową. A kryzysy mają to do siebie, że są zdarzeniami przełomowymi. Oczywiście zmiana, która w ich wyniku zajdzie, nie musi być pozytywna, może być zmianą na gorsze. Może też, co w istocie byłoby pogorszeniem sytuacji, utrwalić nawet stan istniejąc. Zachęcamy do lektury eseju prof. Andrzeja Rycharda „Przywództwo w czasach zarazy. Epidemia obnaża słabości instytucji, ale daje też szansę na zmiany”.

Link do artykułu:

https://magazynterazpolska.pl/pl/a/przywodztwo-w-czasach-zarazy-epidemia-obnaza-slabosci-instytucji-ale-daje-tez-szanse-na-zmiany

---------
O niezwykłej wystawie, która w oryginalny sposób prezentowała Europie najważniejsze dzieła polskiego malarstwa, z Iwoną Danielewicz i Wojciechem Głowackim rozmawiają Marzena Tataj i Kamil Broszko. „Obrazy, które opowiadają o polskości”.

Link do artykułu:

https://magazynterazpolska.pl/pl/a/obrazy-ktore-opowiadaja-o-polskosci

-------------------

KOMUNIKAT

Jeśli chcesz, by Twoja firma mogła oznaczyć produkty i usługi Godłem „Teraz Polska”, weź udział w Konkursie „Teraz Polska”. Skontaktuj się z organizatorem! (tel. 22 826 01 91, e-mail: konkurs@terazpolska.pl)

---------
Jaka jest rola przywództwa w zarządzaniu biznesem? O odpowiedź poprosiliśmy liderów przedsiębiorstw działających na polskim rynku – właścicieli, członków zarządów, menedżerów. Przedstawiamy ich opinie. „Przywództwo w biznesie – opinie liderów przedsiębiorstw działających na polskim rynku”.

Link do artykułu:

https://magazynterazpolska.pl/pl/a/przywodztwo-w-biznesie-opinie-liderow-przedsiebiorstw-dzialajacych-na-polskim-rynku

---------
Nastały trudne czasy. Cały świat żyje pandemią koronawirusa. Media, podkręcając informacje, wywołują strach i panikę w społeczeństwie. Rządy, wprowadzając restrykcje, doprowadziły do zamknięcia dosłownie 1/3 globalnej gospodarki. Musimy stawić czoło tej pandemii. Zachęcamy do lektury felietonu Krzysztofa Przybył, redaktora naczelnego „Magazynu Teraz Polska” pt „Pandemia i patriotyzm”.

Link do artykułu:

https://magazynterazpolska.pl/pl/a/pandemia-i-patriotyzm

-------------------

KOMUNIKAT

Dla kogo jest Konkurs "Teraz Polska"

Nie jest ważne, czy prowadzisz firmę małą, czy dużą. Ważny jest dobry produkt lub usługa.

A wygrana w Konkursie „Teraz Polska” pozwala na korzystanie z najefektywniejszego znaku promocyjnego – Godła „Teraz Polska”. Jest to szczególnie przydatne obecnie, w dobie pandemii.

W Konkursie mogą wziąć udział firmy, które:

- działają na rynku od minimum 12 miesięcy,

- oferują produkty i usługi wysokiej jakości.

Wśród laureatów są zarówno małe, lokalne firmy, jak i krajowi potentaci.

-------------------
O polskim i światowym e-handlu, władzy gigantów biznesu cyfrowego oraz o tym, czy da się w dzisiejszych czasach tworzyć długoletnie strategie, z Renatą Mrozowicz-Cabas rozmawia Kamil Broszko. Facebook ma nad nami pełną kontrolę. „Facebook ma nad nami pełną kontrolę”.

Link do artykułu:

https://magazynterazpolska.pl/pl/a/facebook-ma-nad-nami-pelna-kontrole

---------
Tegoroczna edycja Konkursu Konstrukcji Studenckich KOKOS organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego była rekordowa pod względem liczby uczestników. W kategorii VEHICLE wzięło udział 12 najlepszych pojazdów z całej Polski. Zwyciężył samochód elektryczny Eagle Two zgłoszony przez Lodz Solar Team, który zdominował konkurentów zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań. Zachęcamy Państwa do lektury artykułu „Auto elektryczne studentów z Łodzi ciekawsze niż Tesla Cybertruck”.

Link do artykułu:

https://magazynterazpolska.pl/pl/a/auto-elektryczne-studentow-z-lodzi-ciekawsze-niz-tesla-cybertruck

---------
O trudnych początkach i latach wyrzeczeń, osiągnięciu mistrzostwa w drifcie i o tym, że w motosporcie nigdy nie można osiąść na laurach, z Karoliną Pilarczyk rozmawia Kamil Broszko. „Chcę być najlepsza. Taki mam plan na życie”.

Link do artykułu:

https://magazynterazpolska.pl/pl/a/chce-byc-najlepsza

---------
O dorastaniu w środowisku bohemy, pasji twórczej i dydaktycznej, relacji z ojcem oraz o polskiej szkole plakatu i Banksym z Katarzyną Stanny rozmawiają Marzena Tataj i Kamil Broszko. „Wartościowa i nowatorska sztuka prawdopodobnie zapisze się w historii”.

Link do artykułu:

https://magazynterazpolska.pl/pl/a/wartosciowa-i-nowatorska-sztuka-prawdopodobnie-zapisze-sie-w-historii1

---------
O wybitnych liderach i ich wpływie na sukces w sporcie rozmawiają  prof. Jerzy Bralczyk, językoznawca, specjalista z zakresu języka mediów, reklamy i polityki, sympatyk sportu; Andrzej Person, były senator RP i dziennikarz sportowy; Stefan Szczepłek, dziennikarz, komentator sportowy, pisarz; oraz Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, redaktor naczelny magazynu „Teraz Polska”. „Bralczyk, Person, Przybył, Szczepłek o przywództwie i sporcie”.

Link do artykułu:

https://magazynterazpolska.pl/pl/a/bralczyk-person-przybyl-szczeplek-o-przywodztwie-i-sporcie

Czytaj także

Najciekawsze artykuły i wywiady wprost na Twoją skrzynkę pocztową!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: bestplace@bestplaceinstitute.org, telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 94 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.