4F na pomoc Ukrainie

  • Fot. OTCF
    Fot. OTCF

Fundacja 4F Pomaga i OTCF – właściciel marki 4F przeznaczają na najbliższe działania na rzecz Ukrainy kwotę 500 tys. złotych. Równocześnie apelują do swoich klientów oraz partnerów biznesowych o przyłączanie się do akcji koordynowanej przez Fundację 4F Pomaga.

 

Ukraina potrzebuje pomocy. Setki tysięcy ludzi przekraczają granicę z Polską, a ich bliscy pozostają na obszarach objętych działaniami wojennymi. Fundacja 4F Pomaga przejmuje inicjatywę i podejmuje działania pomocowe w kilku obszarach - stąd decyzja o uruchomieniu nakładów w wysokości 500 tys. złotych, które przeznaczone zostaną na wsparcie.

- Działamy w przekonaniu, że dziś liczy się każdy gest. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by pomoc była usystematyzowana i by stanowiła odpowiedź na realne potrzeby. Dlatego uważnie analizujemy wszystkie napływające do nas zgłoszenia i ustalamy, gdzie i jak możemy działać najbardziej adekwatnie. Oprócz naszych pracowników i ich rodzin, będziemy wspierać osoby przekraczające granicę, ale również żołnierzy w głębi kraju  - deklaruje Aleksandra Chalimoniuk, PR Director OTCF.

Podjęto już szereg inicjatyw:


◾️TYMCZASOWE ZAKWATEROWANIE. Fundacja 4F jest gotowa opłacać pobyt uchodźców, dopóki nie znajdą sobie bezpiecznego i godnego miejsca na dłużej we własnym zakresie. Firmy i instytucje (hotele, ośrodki wczasowe czy pensjonaty), które są gotowe udostępnić swoje lokale powinny zgłaszać się pod adres: info@4fpomaga.org

◾️POMOC RZECZOWA. 4F przekazuje odzież zimową: ocieplane spodnie, kurtki, bieliznę termoaktywną, rękawiczki, czapki i torby turystyczne; zarówno dla osób przebywających w Polsce, jak i tych, które wracają na tereny objęte działaniami wojennymi. Organizowane są również paczki z żywnością funkcjonalną, odżywkami i witaminami 4F Fuel. W logistyce pomagają wolontarystycznie pracownicy OTCF. Transporty koordynowane są we współpracy z przedstawicielami lokalnych władz oraz stowarzyszeń.


◾️5000 KOSZULEK CEGIEŁEK. Firma zachęca swoich klientów do wsparcia pomocy. Cały przychód ze sprzedaży KOSZULEK CEGIEŁEK zostanie przeznaczony na pomoc Ukraińcom.

KLIKNIJ, ABY KUPIĆ KOSZULKĘ CEGIEŁKĘ 

 

 

 

Źródło OTCF

Czytaj także

Najciekawsze artykuły i wywiady wprost na Twoją skrzynkę pocztową!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: bestplace@bestplaceinstitute.org, telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 94 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.