Zostało tylko kilka dni, by zgłosić produkt lub usługę do Konkursu "Teraz Polska"

Chcesz wyróżnić produkt lub usługę na tle konkurencji? Jeszcze tylko do najbliższego poniedziałku, 14 lutego, są przyjmowane zgłoszenia do Konkursu „Teraz Polska”.

Jeżeli chcesz umieszczać na swoich produktach najbardziej rozpoznawalny znak promocyjny na polskim rynku zgłoś się już dziś. Nie jest ważne, czy masz firmę małą, czy dużą. Ważne, że Twój produkt lub usługa są najwyższej jakości.

Czy wiesz, że...

Godło „Teraz Polska” to jedna z najsilniejszych marek w kraju, która łączy w sobie najwyższą jakość i polskie pochodzenie, czyli dwie wartości najbardziej pożądane przez polskich konsumentów. Potwierdzają to wyniki badań:

90% Polaków utożsamia logo „Teraz Polska” ze stabilną jakością,
88% Polaków deklaruje, że logo „Teraz Polska” zachęca do zakupu,
83% Polaków uważa, że mając możliwość wyboru należy kupować polskie produkty,
72% Polaków jest gotowa zapłacić więcej za produkt wysokiej jakości.

Korzyści dla laureatów

W odróżnieniu od większości wyróżnień przyznawanych przedsiębiorcom pod hasłem nagroda nie kryje się jedynie statuetka. Każda firma, która zdobędzie Godło „Teraz Polska” otrzyma cały pakiet korzyści biznesowych.

Zgłoś produkt, usługę lub innowację póki jest na to czas! Możesz to zrobić TUTAJ

Czytaj także

Najciekawsze artykuły i wywiady wprost na Twoją skrzynkę pocztową!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: bestplace@bestplaceinstitute.org, telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 94 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.