Wywiad wideo z Piotrem Badowskim #terazpolskarozmowy

Wywiad wideo z Piotrem Badowskim, prezesem Nanovo, które stworzyło Nanovo Care Station #terazpolskarozmowy

Czy klienci znów będą tłumnie odwiedzać galerie handlowe? Czy ludzie zamienią biura na pracę zdalną? Jakie wyzwania w dobie pandemii stoją przed branżą Digital Signage? I jak firma, która dotychczas zajmowała się cyfrową komunikacją marketingową w przestrzeniach publicznych, w kilka tygodni opracowała i jest o krok od wdrożenia Nanovo Care Station, czyli narzędzia wspomagającego walkę z koronawirusem. Z Piotrem Badowskim, prezesem Nanovo, rozmawia Kamil Broszko (magazynterazpolska.pl,terazpolska.pl)

 

Czytaj także

Najbardziej aktualne informacje o nowościach i promocjach
w naszym sklepie wprost na Twoją skrzynkę pocztową!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: bestplace@bestplaceinstitute.org, telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 94 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.