Polacy - arbitrami finału Mundialu w Katarze!

  • Szymon Marcniak oraz asystenci: Tomasz Listkiewicz (z lewej) i Paweł Sokolnicki podczas meczu Rosja-Belgia (2017) Fot. Wikipedia
    Szymon Marcniak oraz asystenci: Tomasz Listkiewicz (z lewej) i Paweł Sokolnicki podczas meczu Rosja-Belgia (2017) Fot. Wikipedia

Niedzielny mecz finałowy Argentyna- Francja poprowadzi polska ekipa arbitrów w składzie: sędzia główny - Szymon Marciniak oraz Tomasz Listkiewicz, Tomasz Kwiatkowski i Paweł Sokolnicki.

Szyman Marciniak (ur. 1981 w Płocku )  jest arbitrem międzynarodowym od 2011 roku, a  od 2015 sędzią klasy UEFA Elite i najwyżej ocenianym polskim sędzią piłkarskim. Regularnie prowadzi mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Był sędzią głównym podczas Euro 2016 oraz Mundialu 2016 i 2022.

Co ciekawe, Michał Listkiewicz sędziował w meczu finałowym Niemcy - Argentyna podczas Mundialu 1990, w którym to meczu grał słynny Maradona. Natomiast Tomasz Listkiewicz, syn Michała,  będzie sędzią liniowym w tegorocznym finale Argentyna – Francja, w którym wystąpi równie słynny Messi.

Czytaj także

Najciekawsze artykuły i wywiady wprost na Twoją skrzynkę pocztową!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: bestplace@bestplaceinstitute.org, telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 94 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.