Kraków: dobra wiadomość dla miłośników piwa. Rusza w pełni samoobsługowy sklep piwny.

  • Fot. Nalej se
    Fot. Nalej se
Na krakowskim Zabłociu w dawnej fabryce elektroniki Telpod powstał w pełni samoobsługowy sklep piwny i multitap Nalej se. Kraftowe piwa można kupować również na wynos. W menu obok trunków przekąski i dania piwne.

Multitap w dosłownym tłumaczeniu oznacza wiele kranów/nalewaków. W barowej instalacji świetlnej znajduje się 12 ekranów i 12 kranów z szerokim wyborem piw regionalnych i rzemieślniczych. Za selekcje i wybór piw odpowiada Karolina Bytniewska, przyszła piwowar z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Dodatkowym konsultantem Nalej Se została Ela Lucińska-Fałat z Hoppiness Beer & Food w Warszawie.

Płatności będą realizowane za pomocą specjalnych kart do wielokrotnego doładowywania. Sprzedaż przedpłaconych kart prowadzona jest w lokalu. Można je doładowywać na miejscu lub przez specjalną aplikację mobilną. Taką doładowaną kartę umieszcza się w czytniku nad kranikiem z piwem, które klient chce zakupić.

Oprócz rzemieślniczych piw, Nalej se oferuje również przekąski i dania piwne na wynos. Za wstępne menu odpowiadają szefowie kuchni - Wiktor Łącki (wcześniej m.in. Forum Przestrzenie, Bianca, Akita Ramen, Zalipianki, Blossom) i Michał Gigiel (Browar Lubicz, Enoteka Pergamin, Boscaiola, Na Pole, Solna 1). Oprócz tego w sklepie będzie można spróbować deserów z pracowni wypieków Na Ciacho.

Źródło: dlahandlu.pl

Czytaj także

Najciekawsze artykuły i wywiady wprost na Twoją skrzynkę pocztową!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: bestplace@bestplaceinstitute.org, telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 94 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.