Jutro rusza jubileuszowy, 25 Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena. Niestety, bez udziału publiczności

  • Zbigniew Rogalski fot. Beethoven.org.pl
    Zbigniew Rogalski fot. Beethoven.org.pl

Już w najbliższą sobotę, 20 marca rozpocznie się jubileuszowy, 25. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena. Niestety bez udziału publiczności. Inauguracyjny koncert z udziałem Orkiestry Filharmonii Narodowej pod batutą Andrzeja Boreyki odbędzie się o godz. 19:30 i będzie transmitowany na antenie radiowej "Dwójki", a także na stronie internetowej oraz na kanale YouTube Polskiego Radia.

W programie usłyszmy m.in. Adagietto z Raju utraconego Krzysztofa Pendereckiego oraz V Symfonię c-moll Ludwiga van Beethovena.

Festiwal potrwa do 2 kwietnia a pełny program można pobrac ze strony Stowarzyszenia im Ludwiga Van Beethovena.

Wydarzeniem towarzyszącym Festiwalowi jest coroczna wystawa manuskryptów Ludwiga van Beethovena w Bibliotece Jagiellońskiej w Krakowie.

      

Autorem plakatu festiwalowego jest Zbigniew Rogalski, malarz i autor projektów multimedialnych. Absolwent ASP w Poznaniu. Wystawiał swoje prace w wielu galeriach w Polsce i na świecie. W 2020 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego w zakresie sztuk pięknych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Prowadzi pracownię malarstwa na AS w Szczecinie.

Czytaj także

Najciekawsze artykuły i wywiady wprost na Twoją skrzynkę pocztową!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: bestplace@bestplaceinstitute.org, telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 94 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.