Godło „Teraz Polska” to gwarancja najwyższej jakości

Od wielu lat logo „Teraz Polska” należy do najefektywniejszych i najbardziej rozpoznawalnych znaków promocyjnym na polskim rynku. Każdego dnia pomaga milionom klientów w dokonaniu właściwego wyboru podczas zakupów. Jego znajomość corocznie deklaruje ponad 70 proc. Polaków. Podobnie było w tym roku.

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Centrum Badań i Analiz Rynku (ASM) ponad 78 proc. ankietowanych spotkało się z godłem „Teraz Polska” na produktach lub usługach. Znak „Teraz Polska” jest utożsamiany z wysoką jakością produktów i usług, co jednoznacznie potwierdzają odpowiedzi respondentów. Ma to ogromne znaczenie w kontekście preferencji zakupowych Polaków, ponieważ od 2017 r. badani deklarują, że to właśnie jakość odgrywa najważniejszą rolę podczas codziennych zakupów.  

Godło „Teraz Polska” to jedna z najsilniejszych marek w kraju, która łączy w sobie najwyższą jakość i polskie pochodzenie, czyli dwie wartości najbardziej pożądane przez polskich konsumentów. Ankietowani, zapytani o skojarzenia z produktami i usługami nagrodzonymi Godłem „Teraz Polska”, aż w 90 proc. wskazują polskie pochodzenie, dużą rozpoznawalność i stabilną jakość.

Co więcej, odpowiedzi ankietowanych dowodzą skuteczności znaku jako narzędzia wspierającego sprzedaż. 88 proc. polskich konsumentów uważa, że Godło „Teraz Polska” jest dobrym sposobem oznaczania wysokiej jakości polskich produktów i usług, a także – co warte podkreślenia – zachęca ich do zakupu.

Wyniki badania kolejny rok z rzędu potwierdzają, że Godło „Teraz Polska” budzi zaufanie klientów i wzmacnia prestiż marki, a także bezpośrednio wpływa na decyzje zakupowe.

SODAŻ TERAZ POLSKA 2021 – POBIERZ PEŁNY RAPORT

Na przestrzeni lat Godło „Teraz Polska” stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność i prestiż nagrodzonych Laureatów, nie tylko w Polsce, ale również za granicą. - Kapitał społeczny i gospodarczy zgromadzony pod symbolem „Teraz Polska” ma wielki potencjał, aby pracować na rzecz rozwoju Polski i jej promocji w świecie. Cieszy fakt, że tak liczne produkty pochodzące z polskich przedsiębiorstw znajdują uznanie u międzynarodowych odbiorców – mówi prof. Michał Kleiber przewodniczący Kapituły Konkursu. I dodaje, że doskonałym dowodem na to, jest dynamiczny rozwój firmy Fakro Sp. z o.o., która w 1996 roku zdobyła godło „Teraz Polska”, a wkrótce po tym stała się globalnym graczem i wiceliderem rynku okien dachowych z 15 proc. udziałem w światowej sprzedaży.

Każdy przedsiębiorca potrzebuje rozpoznawalnej marki i pomysłu, jak ją promować. – Na decyzję zakupową składa się nie tylko ocena walorów produktu, ale także emocje. Klienci wybierają marki, za którymi stoją wartości czy historie spójne z ich oczekiwaniami, pragnieniami, potrzebami. To wszystko odnajdują w biało-czerwonym znaku „Teraz Polska”. Dowodzą tego twarde dane. Dlatego serdecznie zachęcam wszystkich przedsiębiorców do wzięcia udziału w 32. edycji Konkursu. To doskonała szansa, by stać się wizytówką polskiej gospodarki – dodaje Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”.

SODAŻ TERAZ POLSKA 2021 – POBIERZ PEŁNY RAPORT

UWAGA: Konkurs „Teraz Polska”! Możesz już zgłosić PRODUKT, USŁUGĘ LUB INNOWACJĘ. Warunki konkursu i ankieta rejestracyjna dostępne są na stronie Terazpolskafirma.pl. W celu uzyskania szczegółowych informacji można również kontaktować się z biurem Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego: nr tel. 22 826 01 91, e-mail: konkurs@terazpolska.pl

Czytaj także

Najciekawsze artykuły i wywiady wprost na Twoją skrzynkę pocztową!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: bestplace@bestplaceinstitute.org, telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 94 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.