Inspirujące wydarzenie partnera Konkursu "Teraz Polska" - EEC Trends 2024 (8 lutego, Warszawa)

Już 8 lutego (czwartek) w Warszawie odbędzie się konferencja #EECTrends, która jest prologiem i wprowadzeniem do European Economic Congress (Europejski Kongres Gospodarczy).

Właściwie nie trzeba polecać tego inspirującego wydarzenia, bo jego organizator, Grupa PTWP (partner Konkursu "Teraz Polska"), od lat dostarcza najwyższej jakości wiedzę dla biznesu, ale... tym bardziej gorąco polecamy!

Już 8 lutego (czwartek) w Warszawie odbędzie się konferencja #EECTrends, która jest prologiem i wprowadzeniem do European Economic Congress (Europejski Kongres Gospodarczy).

Zaproszeni goście, wśród których są przedstawiciele biznesu, świata nauki i polityki, zastanowią się nad rekomendacjami dla rządzących – jak odblokować środki z KPO, jak napędzać inwestycje prywatne, jaki jest wpływ zawirowań geopolitycznych na gospodarkę, czy Polskę w UE czeka nowe otwarcie?

W programie także debaty o perspektywach i aktualnych kierunkach rozwoju polskiej gospodarki: o zielonej transformacji, o bezpieczeństwie energetycznym, inwestycjach i ich finansowaniu, cyfryzacji w praktyce, zmianach w prawie, a także relacjach na linii Europa-Polska–Ukraina.

Do środy, 7 lutego, można rejestrować swój udział poprzez formularz dostępny na stronie: https://www.trends.eecpoland.eu/2024/pl/

Czytaj także

Najciekawsze artykuły i wywiady wprost na Twoją skrzynkę pocztową!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: bestplace@bestplaceinstitute.org, telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 94 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.