10 lokalizacji nad Bałtykiem bez tłoku i z pięknymi krajobrazami

Marzysz o romantycznej wyprawie nad Bałtyk, ale potrzebujesz spokoju i chcesz odpocząć od tłoku? Przedstawiamy 10 najlepszych lokalizacji.

Oto lista 10 ciekawych i mniej zatłoczonych lokalizacji na polskim wybrzeżu Bałtyku, które charakteryzują się pięknymi i przyjemnymi krajobrazami:

    Lubiatowo

Spokojna, mała miejscowość z szeroką plażą i pięknymi wydmami. Idealne miejsce na relaks z dala od tłumów.

    Stilo

Urokliwe miejsce z latarnią morską, do której prowadzi malownicza ścieżka przez las. Plaża jest szeroka i piaszczysta, a okolica spokojna.

    Rowy

Choć nieco bardziej znane, wciąż oferuje wiele spokojnych zakątków. Warto wybrać się do Słowińskiego Parku Narodowego z jego unikalnymi ruchomymi wydmami.

    Piaski (Nowa Karczma)

Ostatnia miejscowość na Mierzei Wiślanej, tuż przy granicy z Rosją. Cicha, spokojna plaża, idealna na długie spacery.

    Poddąbie

Mała miejscowość położona między Ustką a Rowami, z urokliwą plażą otoczoną lasem. Idealne miejsce na spokojny wypoczynek.

    Jantar

Chociaż popularny wśród turystów, ma wiele spokojnych miejsc, zwłaszcza w okolicy lasów i wydm. Znany z bursztynu i malowniczych plaż.

    Chłapowo

Położone na klifie, oferuje piękne widoki na morze i malownicze zejścia na plażę. Mniej zatłoczone niż pobliskie Władysławowo.

    Dębki

Choć coraz bardziej popularne, wciąż można znaleźć tam spokojne miejsca, szczególnie poza głównym sezonem turystycznym.

    Łazy

Mała miejscowość położona między jeziorami Jamno i Bukowo, oferuje szerokie, piaszczyste plaże i spokojną atmosferę.

    Pobierowo

Choć bardziej znane, można tam znaleźć mniej zatłoczone miejsca, zwłaszcza na skraju miejscowości. Plaża jest szeroka i piaszczysta, otoczona lasem sosnowym.

Każda z tych miejscowości oferuje unikalny klimat, piękne widoki i możliwość relaksu z dala od większych tłumów turystów. Polecamy!

Czytaj także

Najciekawsze artykuły i wywiady wprost na Twoją skrzynkę pocztową!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: bestplace@bestplaceinstitute.org, telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 94 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.