Jak dostałem wiadomość, że Fundacja „Teraz Polska” chce mnie nagrodzić, to myślałem, że ktoś ze mnie żartuje

 • dr Tomasz Rożek, fot. Kamil Broszko/Teraz Polska
  dr Tomasz Rożek, fot. Kamil Broszko/Teraz Polska

25 kwietnia br. podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego nagrodziła statuetką „Promotor Polski” dr Tomasza Rożka, popularyzatora nauki, założyciela fundacji „Nauka.To lubię.” Rozmowę z dr Tomaszem Rożkiem przeprowadził Michał Lipiński.

 

Lista Laureatów tytułu Promotor Polski ze Śląska w 2023 r.

 • prof. Ryszard Koziołek, rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
 • Marta Zawadzka, prezes Polska Hokej Liga
 • prof. Jan Klimek, prezes Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach 
 • dr Tomasz Rożek, popularyzator nauki, Fundacja „Nauka. To lubię”
 • Organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Bez Granic” :
  Janusz Legoń
  Kinga Ciba
  Katarzyna Dendys-Kosecka

– Jest to już siódma edycja nagrody Promotor Polski ze Śląska. Dzięki gościnności prezesa Wojciecha Kuśpika podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego mamy przyjemność wręczać nagrody osobom, które wyróżniają się sukcesami jakie osiągnęły w swojej pracy zawodowej i działalności społecznej, które czują się związani z regionem choć czasem działają poza nim, co tym bardziej buduje siłę marki Polska – mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, przyznającej tytuł Promotor Polski.

Czytaj także

Najciekawsze artykuły i wywiady wprost na Twoją skrzynkę pocztową!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc z siedzibą w Warszawie (00-033), przy ul. Górskiego 1. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: bestplace@bestplaceinstitute.org, telefonicznie pod numerem +48 22 201 26 94 lub pisemnie na adres Fundacji.

Państwa dane są i będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora. Uzasadnionymi interesami administratora jest prowadzenie newslettera i informowanie osób zainteresowanych o działaniach Fundacji.

Dane osobowe będą udostępniane do wglądu dostawcom usług IT w zakresie niezbędnym do utrzymania infrastruktury IT.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że wyrażą Państwo sprzeciw wobec przetwarzania danych w wymienionym celu.

Uprzejmie informujemy, iż przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, do usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, do sprzeciwu na przetwarzanie a także prawo do przenoszenia danych (o ile będzie to technicznie możliwe). Przysługuje Państwu także możliwość skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub do właściwego sądu.

Podanie danych jest niezbędne do subskrypcji newslettera, niepodanie danych uniemożliwi wysyłkę.